15.05.2018

Tule sel nädalavahetusel Kalamaja päevadele, Perton on kohal!

Kalamaja on Pertonile südamelähedane kant, sest paljud meie töödest on ära tehtud koduses Kalamaja piirkonnas. Just seepärast oleme aastaid toetanud Kalamaja päevade korraldamist ning meil on rõõm teatada, et juba sel nädalavahetusel on Perton oma telgi ning meeskonnaga seal väljas. Kalamaja päevad on tore kogukondlik rahvaüritus ning see annab meile hea võimalus rääkida oma Kalamaja sõpradele, millised põnevad projektid meil praegu käsil on. Seekord ei saa me üle ega ümber Arte galeriimajast, mille ehitus juba käib.

Perton on oma töös alati oluliseks pidanud koduse ning mugava elukeskkonna loomist. Oluline pole mitte vaid koduseinte vahele jääv, vaid ka maja ise, selle ümbrus, väljanägemine, sobituvus keskkonda, kasutajamugavus ning kindel ehituskvaliteet. Kalamaja elanikud teavad seda hästi ning meie tööd räägivad meie enda eest.

Meil on hea meel olla Kalamaja päevadel Pertoniga väljas juba tuttavaks saanud kohas - Kalma pargi ääres. See koht on meile nii kodune, sest alles see oli, kui me Valgevase projekti ellu viisime ja selle käigus ka Kalma pargi korda tegime – kas pole mitte õdus keskkond.

Tule Kalamaja päevadele ning astu meie juurest läbi, räägime juttu, tutvustame uusi ja olemasolevaid projekte ning naudime mõnusat keskkonda ja sõbralikke inimesi.

Lõpetuseks väike meeldetuletus Pertoni tehtud töödest Kalamaja piirkonnas:

MAJA ON VALMIS NING MÜÜDUD!