Perton Ehitus

Rohkem kui 13 aastat kogemust ehitus- ja arendusturul

Perton Ehitus on enam kui kolmteisttaastase tegevusaja jooksul seadnud eemärgiks koduse ja mugava elukeskkonna loomise. Alustasime ajalooliste hoonete taastamisega, lisades neile tänapäevase kodu puhul hinnatavaid väärtusi ja uusi energiasäästlikke tehnilisi lahendusi.

Uusarenduste puhul oleme võtnud eesmärgiks modernse arhitektuurikeelega kodude ehitamise, proovides luua silda miljööväärtuslike taastatud hoonete ja uuselamute vahele.

Taastamistöödega tegelemiseks on meile Muinsuskaitseameti poolt väljastatud tegevusluba arhitektuurimälestistega töötamiseks. Samuti oleme pälvinud mitmeid autasusid, näiteks Tallinna Kultuuriväärtuste ameti tänukiri Wismari 47 korterelamu taastamise eest 2012. aastal, Tallinna linnaplaneerimise ameti tunnustus „Parimad korrastatud majad miljööalal 2015” Luise 27/1 ja 27/2 majade restaureerimise eest ning "Parim korrastatud maja miljööalal 2016" Kunderi 25 maja korrastamise eest, samuti tiitel „Aasta Kivikatus 2015” Tina 26 maja taastamise eest.

Viimasel kuuel aastal on Creditinfo Eesti AS tunnistanud Perton Ehitus OÜ „Edukaks Eesti Ettevõtteks”. Äripäev AS omistas Perton Ehitus OÜ-le tunnustuse „Eesti Gasellettevõte 2015”. Perton Ehitus OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ja kuulub Eesti Kinnisvarafirmade Liitu.

Pöörame tähelepanu piirkonnale väärtustele ja võimalustele, mida uus kodu oma elanikele pakub. Samuti hoiame au sees miljöö säilimist ja sellele lisaväärtuse andmist - oleme ehitanud ja rekonstrueerinud kodusid näiteks Kassisabas, Kalamajas Kadriorus ja teistes hinnatud elamupiirkondades.

Kodutunde loovad inimesed, kuid kodu ehitavad asjatundjad. Praeguseks oleme peamiselt Tallinnas ehitanud või taastanud üle 40 elamu ja loonud selle käigus palju uusi kodusid.

Tutvu meie ehitus- ja arendustöödega lähemalt koduleheküljel www.perton.ee

MAJA ON VALMIS NING MÜÜDUD!