31.07.2018

Imelistest suveilmadest ning päikesepaistest hoolimata on tööd Telliskivi 49 aadressil sujuvalt edenenud. Arte Galeriimaja korruste ehitamisega on ühele poole saadud ning hetkel toimub katusepaneelide montaaž, järgneb parapettide ladumine ja ongi jõutud sinnamaani, et katusetöödega algust teha.

Samal ajal kui üks osa meeskonnast valmistab ette maja katusetöödeks, siis teised paigaldavad rõdudele raame. Nii hea on mõelda, et enamus Arte Galeriimaja kahetoaliste korterite elanikest saavad juba aasta pärast palavaid suveilmu nautida oma enda rõdult. Mõeldes aga õhtutele – sellele kuldsele helgile, mille päike loojudes miljööväärtusliku Pelgulinna katustele ning aedadele heidab - jääb üle vaid rõõmu tunda nende üle, kes korteritest oma kodud loovad.

Juhul kui suveilmad peaksid muutuma tõeliselt kuumaks (nagu praegu), siis on hea teada, et Arte Galeriimajas on kasutusel ventilatsioonisüsteem, mis liiga kõrge sisetemperatuuri puhul jahutab majja sissepuhutavat õhku. Lisaks oleme ehituse projekteerimisel mõelnud ka talvekuudele ja  sellest lähtuvalt otsustasime paigaldada kütekulusid vähendava soojustagastusega ventilatsiooni.

Telliskivi 49 ehitusplatsile saabusid eelmisel nädalal Arte Galeriimaja teise korruse aknad, mille paigaldamisega kohe ka algust tehti. Tegemist on  kvaliteetsete Rekmani kolmekordse paketiga puitakendega, millest üks kiht on selektiivne, eesmärgiga pakkuda leevendus otsese päikesekiirguse eest.

Juhul kui Sa pole veel ühendust võtnud Priiduga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.), et projektist täpsemat ülevaadet saada, tee seda kindlasti, sest järele jäänud korterite hulk väheneb. 

MAJA ON VALMIS NING MÜÜDUD!