28.05.2018

Telliskivi 49 aadressil asuva Arte Galeriimaja ehitusplatsil käib kibe töö. Praeguses ehitusetapis on muudatused silmaga kergesti hoomatavad, sest maja kerkib silmnähtavalt. Hetkel on käimas neljakorruselise kivimaja teise korruse müüride ladumine ning aknasilluste betoneerimine. Juba juuni teisel nädalal plaanitakse jõuda järgmise korruse ehitamiseni.

Ehitus käib mitmel tasandil korraga. Samal ajal kui üleval korruste seinad aina kerkivad, siis maja all asetseval garaažitasandil algavad juba see nädal põrandaaluste kommunikatsioonide ehitustööd.

Telliskivi 49 Arte Galeriimaja püsib kenasti ehitusgraafikus!     

Juhul kui Sa pole Loomelinnaku vahetusse lähedusse kerkiva omanäolise Arte Galeriimajaga tuttav, siis tea, et majja tulevad ühe- ning kahetoalised korterid. Kortereid iseloomustab läbimõeldud siseplaneering ja ruumikasutus - smart design lahendustega on optimeeritud iga ruutsentimeeter - näiteks on võimalusel siseseinte niššidesse paigutatud nii garderoobide asukohad, külmikud kui ka pesumasinad.

Tekkis huvi? Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) ning räägime projektist lähemalt!

MAJA ON VALMIS NING MÜÜDUD!