05.12.2018

Novembri esimeses pooles sai valmis Arte Galeriimaja vestibüül ning näidiskorter, mis lõid juba päris valmis maja tunde. Tegelikkuses on maja valmimiseni veel aega, sest tööd lõppevad alles järgmise aasta kevadeks.

Jõulukuuks oleme ehituses jõudnud esimesel korrusel siseviimistlustöödeni – põrandatele on vastavalt valitud siseviimistluspaketile tamme või valkja tamme LVT juba maha pandud ning hetkel värvitakse seinasid. Aina enam võtavad ilmet ka teise ja kolmanda korruse korterid. Neljandal, kus alles jäänud vabade pindade valik on veel kõige suurem (valida saab veel 6. korteri vahel), alles ehitatakse kipsseinasid.

Arte Galeriimaja 1. korrus on maapinnast veidi kõrgem, mis annab 1. korruse elanikele hinnatud privaatsust juurde. Maja alla tuleb poolavatud parka, mistõttu on hetkel maja Telliskivi poolse otsa ees suur auk – seal toimuvad parklasse viiva sissesõidutee tugimüüride betoonitööde ettevalmistused.

Arte Galeriimaja välisilme saavutab peagi oma täiuse - fassaaditööd peaksid lõppema plaanikohaselt ning jõulukuu keskpaigaks peaks maja ümbritsevad tellingud kadunud olema ja maja lõplik ilme kõigile nähtav.

Arte Galeriimajas on veel vabu pindu, nendega tutvumiseks uuri meie kodulehte või veel parem, kirjuta Priidule läbi meie alloleva kontaktivormi või helista talle 56 110 070.

MAJA ON VALMIS NING MÜÜDUD!